Diet by Ann- Anna Lewandowska- recenzja.

Diet by Ann- Anna Lewandowska- recenzja.

Dziś przychodzę do was z recenzją diety Anny Lewandowskiej.  Pewnie nasuwają Ci się pytania typu;  Jest skuteczna? Jest smaczna, Czy cena nie jest zawyżona? Jakie są efekty?

 Zacznijmy od samego początku.

Na czym polega filozofia odchudzania i zdrowego trybu życia według Anny Lewandowskiej?

Ania zdecydowanie stawia na zdrowie! To ono ma największe znaczenie w naszym życiu. Zdrowe ciało to zdrowy umysł. Zdrowie daje nam siłę do dalszych działań i jest po prostu drogą do szczęścia. Kluczem do zdrowia jest przemyślana dieta, która stopniowo pozwoli nam zmienić nawyki na całe życie.

Trzy etapy Diet by Ann.

1.Dobry start 2 Droga do mistrzostw 3. Wyzwanie wojowniczki

W związku z tym, że każdy z nas jest inny, ma odmienne upodobania żywieniowe i każdy z nas toleruje inne grupy produktów powstała propozycja trzech diet.  Jest to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu każdy z nas może bez problemu skorzystać z diety Ani i dobrać ją indywidualnie.

Każdy etap różni się od siebie eliminacją poszczególnych produktów z konkretnej grupy np.  Droga do mistrzostw eliminuje krowie mleko. Z tych trzech etapów diety możemy skorzystać tylko wtedy jeśli wykupimy dietę na 60 dni  bądź 100 dni. Jak dla mnie jest to bardzo wygodne. Dzięki temu stopniowo możemy przygotować się do eliminacji poszczególnych produktów i zastąpić je innymi produktami o lepszej wartości.  Dzięki diecie Anny Lewandowskiej krok po kroku wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe. W efekcie zauważyłam wyraźną poprawę stanu zdrowia — zarówno fizycznego, jak i psychicznego !

Wybierając dietę z Anią sami decydujemy jak ona ma przebiegać,sami lub z pomocą dietetyka wybieramy poziom dostosowany do oczekiwań i możliwości. W każdej chwili, gdy poczujemy, że to dla nas za mało lub za dużo możemy go zmienić.

Walory smakowe posiłków, urozmaicenie i różnorodność.

Jeśli chodzi o walory smakowe posiłków,  Anny Lewandowskiej! Hmmmm… „Niebo w gębie ” !! Już na samym początku stosowania diety i kosztowania dań nasze kubki smakowe są pobudzone!  Po prostu bomba ! Zachwycam się każdego dnia! Dania są smaczne i oczywiście różnorodne.  Nie przeszkadzała mi eliminacja produktów. Mogłam poznać nowe smaki kuchni ! Mnóstwo przypraw i ziół. Myślę, ze każda osoba byłaby wniebowzięta ! Pomysłowość w diecie jest nieograniczona ! Zdrowa i przepyszna dieta ! Podpisuje się rękami i nogami! Ania nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o kwintesencje smaku!

Dlaczego Diet by Ann- Anna Lewandowska? 

Dietę Ani wybrałam ponieważ podziwiam jej podejście do zdrowego odżywiania. Bardzo długo czerpię inspirację z bloga Ani. Posiłki nie tylko wyglądają pięknie, również bardzo smakują. Korzystając z przepisów Healthy Plan By Ann  wiedziałam, że dieta będzie takim dopełnieniem jej strony. Nie myliłam się 🙂 Diet by Ann jest najlepszą dietą jaką do tej pory stosowałam.

Czy dieta Anny Lewandowskiej nie jest droga ?

Możemy wykupić dietę Ani na trzy sposoby: 30 dni-/57 zł, 60 dni /87 zł dni lub 100 dni / 97 zł. Wybrałam trzeci . Jest najbardziej opłacalny i korzystny dla nas. Czy cena jest wysoka? Myślę, że nie. Ciężko znaleźć dietę,  która będzie tak zdrowa, smaczna i urozmaicona.

Mamy mnóstwo możliwości wykupując pakiet na 100 dni. Bardzo ważna informacja–>możemy wymieniać posiłki kiedy tylko chcemy lub ich niektóre produkty nie zmieniając przy tym makroskładników!

DSC_0882

Jakie są efekty stosowania diety Anny Lewandowskiej? 

Oczywiście efekty będą takie na jakie sobie zapracujemy.  Jeśli będziemy ćwiczyć i  stosować dietę regularnie efekty pojawią się szybko. Jeśli chodzi o stan zdrowia, odczułam ogromną różnicę w samopoczuciu… Mimo tego, że długi czas zdrowo się odżywiam dieta Ani jest „lekka” Dlaczego?
Myślę, że głównym atutem są etapy diety i eliminację poszczególnych produktów. W moim przypadku to się sprawdziło !

Czy Diet by Ann – Anna Lewandowska jest dla każdego? 

Jak najbardziej TAK. Każdy może skorzystać z diety Ani. Co więcej może się z niej wiele nauczyć ! Polecam ją każdemu. U mnie się sprawdziła przez 3 miesiące. Czy wykupie jeszcze dietę Anny Lewandowskiej? Możliwe- w sytuacji kiedy będę bardzo zabiegana i bez pomysłów. Na tę chwilę usunęłam z mojego menu wszystko to co zaleciła Ania w swojej diecie, a resztę pozostawiam już samej sobie.

 Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem, masz problem z ułożeniem odpowiednich posiłków to zachęcam do kupna:)

DSC_2026