Fitlovebox- Co miesięczna dawka zdrowia i energii.

Fitlovebox- Co miesięczna dawka zdrowia i energii.

Pudełko Fitlovebox to samo ZDROWIE! Tak, tak.  W takim pudełeczku znajdziesz tylko zdrowe produkty ! Świetne rozwiązanie dla osób, które rozpoczynają przygodę ze zdrowym odżywianiem i chcą odkryć tajniki zdrowego stylu życia!  Pudełko można zamówić tutaj–> Zamów Fitlovebox 

fit love box 44 to

Dla kogo polecane jest Fitlovebox?

Taka co miesięczna dawka zdrowych produktów to dobry pomysł ! Wiele osób teraz chce się zdrowo odżywiać. Nie każdy jednak wie jakie poradzić sobie ze zdrowym odżywianiem. Już praktycznie w większości sklepach można zobaczyć zdrowe produkty, ale mało kto wie co to takiego i do czego dany produkt można wykorzystać.   Właśnie w tym momencie przychodzi z pomocą fitlovebox!  Nawet jeśli w pudełku są to produkty, które widzimy na oczy pierwszy raz bez problemu sobie z tym poradzimy. Wewnątrz pudełka znajduje się karta z wypisanymi produktami i wyjaśnieniem co to jest za produkt i dodatkowo książeczka z przepisami, w których możemy wykorzystać produkty z fitlovebox ! Jak dla mnie świetna alternatywa dla osób rozpoczynających zdrowy i aktywny tryb życia i osób, które potrzebują  bardziej urozmaicone posiłki!

Co myślę o Fitlovebox?

Według mnie co miesięczny prezent ze zdrową żywnością to bardzo fajna sprawa! Dzięki temu łatwo się wdrążyć w temat zdrowego odżywiania i poznać przeróżne produkty i smaki zdrowej kuchni. Jest to świetna alternatywa dla urozmaicenia nawet własnej diety  Kiedy otrzymałam pudełko Fitlovebox byłam bardzo pozytywnie zaskoczona po jego otwarciu ! Kawa żołędziowa ? Sama pierwszy raz zobaczyłam ją na żywo ! Wielki plus! Ja dla mnie nowość !  Tak jak wspomniałam możemy być bardzo zaskoczeni co znajdziemy w środku. Kolejny bardzo ważny atut, o którym wcześniej napomknęłam to książeczka z przepisami. Każdy przepis odnosi się do danego produktu ! Co więcej na osobnej karcie mamy dokładnie wyjaśnione co to jest za produkt i jakie ma wartości odżywcze ! Ale jednak jest jeden minus … Jak dla mnie i osób mieszkających poza granica Polski. Niestety nie ma jeszcze wysyłki zagranicę. Ja miałam okazję zobaczyć i spróbować produktów tylko z jednego pudełka Fitlovebox. Mam nadzieję, że w niedługim czasie to się zmieni !

fit-love-box-6

Czy warto kupić Fitlovebox?

Jak dla mnie jak najbardziej warto kupić pudełko fitlovebox. Na sam początek polecam zakupienie jednego pudełka, a póżniej ewentualnie pomyśleć o wykupieniu abonamentu na dłuższy okres. Warto dokladnie zapoznać się z ofertą i podjąć decyzję, której nie będziemy żałować.

 

ewe