FASHION

Strona głowna modaKażda z nas lubi wyglądać pięknie. Kiedy ściągam strój sportowy to zakładam szpilki i kieckę, aby czuć się równie kobieco.
Umięśnione ciało nie musi wyglądać źle kiedy założymy na siebie opięta bluzkę czy spódniczkę. Wiele osób uważa, że wysportowane ciało u kobiet nie fajnie wygląda – „tak męsko”. Oczywiście to bzdura. Lubię czasem zaszaleć i włożyć na siebie coś ekstrawaganckiego i nie uważam aby było to mało kobiece. Dobrze czasem ściągnąć dres i wyjść w ciekawej stylizacji. Ćwicząc walczymy również o piękną sylwetkę, więc warto ją podkreślać.DSC_6437

Promuję sport, ale to nie oznacza, że w mojej  garderobie znajdują się tylko sportowe rzeczy, również są te na specjalne wyjścia. Tak to jest z nami kobietami. Męskim atutem jest siła a naszym uroda. Chcemy podobać się sobie i czuć się atrakcyjnie.

DSC_6441

Każda z nas lubi poczuć się raz na jakiś czas wyjątkowo. Jednym z naszych ulubionych zajęć są właśnie zakupy. Nie wiem jak jest w waszym przypadku, ale mnie czasem odstresują i poprawią humor. Coś nowego w szafie to wielka przyjemność. Pamiętaj, że warto zadbać o swoje ciało i o swój wygląd.

Fashion- Ewelina Life Style ELS