O mnie.

ELS Ewelina LifeStyle

 

ELS Ewelina Lifestyle to miejsce poświęcone dla kobiet, które poszukują inspiracji i motywacji. Zapewne będąc tutaj zauważyłaś, że prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia- jeśli nie sprawdź koniecznie będzie mi bardzo miło. Tworzę zdrowe przepisy, którym się tutaj dziele. Nie stosuję konkretnej diety, tylko zdrowe i racjonalne odżywianie. Zachęcam do ruchu, który jest nieodłączną częścią mojego życia. Może przyłączysz się do mnie? 😉 

e15-1 

Kim jestem?

 

Miło, że pytasz. Mam na imię Ewelina. Uwielbiam relaksować się przy dobrej książce i posłuchać dobrej muzyki. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Każdego dnia dążę do wyznaczonych celów. Własnie dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mam mnóstwo pomysłów, które chcę realizować i dzielić się nimi właśnie z Tobą na łamach mojego bloga. Wierzę w siebie i swoje siły. Wiem, że życie jest tylko jedno dlatego chcę je przeżyć jak najlepiej. Kocham spędzać czas w kuchni. Tworzenie zdrowych potraw jest dla mnie nieustającą przyjemnością, a systematyczne treningu pozwalają mi uwierzyć, że mogę wszystko i, że kocham życie !!!

 

 e10

 Trenuje regularnie, daje mi to mnóstwo siły i energii. Trening uwalnia mnie od stresu i problemów, które mnie czasem otaczają. Kiedy poćwiczę czuję, że mogę więcej:). Endorfiny buzują! Mam w sobie więcej siły i zapału. Wiem, że warto. 

 

e0a

Czym się zajmuję?

 

Prowadzę tę stronę. Niedawno odkryłam swoją pasję do publikowania ciekawych treści w Internecie. Zaczęłam pod wpływem impulsu.
Zafascynowana innymi blogami zapragnęłam mieć też swoje miejsce w sieci. Dzięki determinacji, mobilizacji, wiary w siebie i swoje możliwość jestem właśnie tutaj. Spełniam jedno ze swoich marzeń. Przyrządzam zdrowe dania i zachęcam do ruchu. Wymaga  to ode mnie dużo poświęcenia i czasu, ale właśnie to lubię robić. 🙂 

 Jeśli czujesz, że moja strona  ELS Ewelina Life Style to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie z wielką przyjemnością będę Cię tu gościć częściej. Chcę Cię motywować i wspierać. Znajdź tutaj swoje miejsce. Zainspiruj się i działaj! Zapraszam do mojego świata.

 

e14 

 

 

Ściskam Ewelina